Nieuws

Heeft u vragen
Bel ons (0523) 27 08 55

Bruiloft Juf Niezink 

4 oktober 2022

Groot feest op school afgelopen vrijdag! Het was de trouwdag van juf Ellen Niezink. Het bruidspaar kwam bij ons in de bovenbouw langs op deze bijzondere dag. Nadat de juf met haar aanstaande man door een erehaag de school binnenkwam, zongen we hen een zegenlied toe. Daarna moest het paar zelf aan de slag met het Letterspel. Juf Niezink heeft vorig jaar veel met onze groep 6 gewerkt. Uit onze klas mochten dan ook twee leerlingen assisteren bij dit spel. Razendsnel gaven bruid en bruidegom antwoord op verschillende vragen door de kinderen (met een letter op de buik èn op de rug) op de goede volgorde zetten. 

Als afsluiting kreeg het bruidspaar twee grote vazen met papieren bloemen aangeboden. Omgekeerd lieten zij bij vertrek voor alle kinderen een prachtige traktatie achter. We wensen juf en haar man veel geluk en zegen toe.


Ga terug naar Nieuwsoverzicht